کاربرد لوله های پنج لایه:

 

شرکت روگا گستر با استفاده از تکنولوژی برتر در تولید لوله های پنج لایه PE-RT (نیو روگا پایپ) و استفاده از عالی ترین مواد اولیه متناسب با کاربرد لوله های پنج لایه در صدد رضایتمندی هرچه بیشتر مصرف کنندگان عزیزمان باکسب بهترین کیفیت از لوله های پنج لایه  برای مصارف گوناگون مانند مصارف آبرسانی و آشامیدنی، صنایع پزشکی و بهداشتی، کاربردهای صنعتی و همچنین سیستم های حرارتی و برودتی می باشد.

لوله های پنج لایه روگا گستر به جهت ساختار ویژه پلیمری و خواص فیزیکی و مکانیکی خود برای مصارف گوناگون و حداکثر تا دمای 90 درجه سانتی گراد کاربرد دارد. این لوله ها که بر اساس استاندارد ASTMF1282 و ملی 12753  تولید میگردد برای مصارف ذیل پیشنهاد می شوند:

 

مصارف آبرسانی و آشامیدنی: لوله ی پنج لایه نیو روگا پایپ جهت استفاده در انتقال آب آشامیدنی برای مصارف آب سرد و گرم کاملاٌ مطمئن می باشند.

 

کاربرد در صنایع پزشکی و بهداشتی: از این لوله ها در صنایع پزشکی نظیر انتقال گازهای طبی و سیستم دیالیز و ... استفاده میشود. همچنین این لوله ها در صنایع غذایی، دارویی و اغلب مواد شیمیایی که در آن از دمای کمتر از صد درجه سانتی گراد استفاده می گردد، کاربرد دارد.

 

کاربرد صنعتی: در کارخانه های تولید مواد شیمیایی که لوله های فلزی کارایی لازم را ندارند از این لوله استفاده می گردد. همچنین در صنایعی نظیر کشتی سازی، ماشین سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کاربرد در سیستم های حرارتی و برودتی: به علت کارکرد مطلوب این لوله در مقابل فشار و ترک خوردگی، از آن در فن کوئل، سرد خانه، سیستم های مولد سرما و ... استفاده میگردد. این لوله  به علت توانایی کارکرد بلند مدت در دمای بالا در سیستم های رادیاتور و همچنین به دلیل ضریب انتقال حرارت مناسب در سیستم های گرمایش از کف مورد استفاده قرار می گیرد.